Program Komunitního centra na červen

Květen nám pomalu končí a dává to pořádně a nahlas vědět (včerejší noční bouřky), o slovo se za chvíli přihlásí červen. Proto je nejvyšší čas dát Vám vědět, co na Vás  zajímavého bude v červnu čekat v Komunitním centru. Nabídka je jako vždy bohatá a různorodá a věříme, že si z ní vybere každý.

Program přednášek:

 

  • Středa 6. června od 15 hod.

CÍTIT SE KRÁSNÁ V KAŽDÉM VĚKU

Se špičkovou vizážistkou Magdalenou Souškovou vše o líčení a kráse i v pozdějším věku, vše o tom, jak být sama sebou a jak zvýraznit svoji osobitost. Praktické ukázky, diskuse, dotazy.

Pozvánka ke stažení

 

  • Pondělí 11. června od 15 hod.

RELAXACÍ K UVOLNĚNÍ TĚLA A MYSLI

přednášet a do světa relaxace nás bude uvádět Radka Mothejzíková diplomovaná instruktorka České asociace Sportu pro všechny se zaměřením na zdravotní cvičení.

LETÁK KE STAŽENÍ

 

  • Pondělí 18. června od 15 hod.

JEDU S DOBOU – JEDU BEZPEČNĚ

Chcete poznat projekt „Jedu s dobou“ ? Chcete si osvěžit zajímavé pasáže z Pravidel silničního provozu? Chcete se dozvědět řidičské novinky v legislativě? Chcete se inspirovat, jak jezdit bezpečně a bez nehod?

Přijďte na setkání s panem Ing. Liborem Budinou, manažerem Road Safety Autoklubu ČR, který vás do všeho podstatného velmi rád zasvětí.

POZVÁNKA KE STAŽENÍ

 

  • Středa 27. června od 15 hod.

ZAOSTŘENO NA VÝŽIVU

aneb KDYŽ UŽ ČLOVĚK JÍ, tak má koukat na to CO jí..

Výživová poradkyně a spoluzakladatelka legendárního klubu zdravé výživy Poljanka Ing.Michaela Nusková nám ozřejmí základy zdravé výživy

POZVÁNKA KE STAŽENÍ  

 

  • Čtvrtek 28. června od 17 hod.

NÁVŠTĚVA UMĚLECKÉ ZAHRADY

Tajemný svět dávné poetiky, vzpomínek, odpočinku a zamyšlení..

Zveme vás na vycházku do zamčené zahrady, které vládne velice zajímavý a charismatický „zahradník“ s dlouhou a obsáhlou pamětí. Je to studnice vzpomínek na dávný sochařský ateliér a jeho stavbu, na jeho známé i méně známé umělecké obyvatele i na éru, kdy tento kouzelný kout obývali slavní tvůrci prvních animovaných filmů. Uvidíme, jak tento zapomenutý klenot zrestauroval a uvedl do života.

SRAZ BUĎ v 16:00 hod. v Komunitním centruNEBO v 17:00 hod na stanici tramvaje Svatoplukova (pod Nuselským mostem, tram.č. 1,2,3,7,12,14,17,18,21,24)

POZVÁNKA KE STAŽENÍ 

 

Do programu se nám zase vrací pravidelné bezplatné úterní poradenství, které začíná vždy v 15 hod a končí v 17 hod.

 

Program poradenství na červen:

►5.6.    Poradenství právní, JUDr. Hana Mesthene

12.6.  Poradenství z oblasti informační techniky, PC, tabletů a telefonů, Ing. Hana Čepová

19.6.  Poradenství v oblasti investic a financí, Ing. Lenka Šťastná

26.6. Poradenství psychologické, Hellena Holečková

 

Součástí nabídky aktivit je i pravidelný program.

Do Centra, ale může dorazit v jeho otevírací době kdokoli i když se dle programu zdánlivě nic neděje. Doražte třeba jen na posezení u kávičky s novinami, či dobrou knihou (nemusíte si nosit vlastní, čtiva je u nás dostatek!). A vemte s sebou klidně i kamaráda/kamarádku, nebo někoho ze sousedství o kom víte, že je osamělý, nebo se sám do neznámého prostředí ostýchá.

 

Ilustrační foto PIXABAY, Zveřejněno na webu Právě teď! o.p.s.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.